Publications Office of the EU
Francuska-Haubourdin: Usluge osiguranja od nezgode i usluge zdravstvenog osiguranja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Haubourdin: Usluge osiguranja od nezgode i usluge zdravstvenog osiguranja

  • Objavljeno
    30/09/2022
  • Rok
    28/10/2022
  • Otvaranje ponuda
    28/10/2022
  • Dodijeljeno
    26/12/2022
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
ville d'haubourdin
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRE11 Nord
Lokacija kupca
NUTS code: FRE11 Nord
Poslovni sektor (glavni CPV)
66512000 Usluge osiguranja od nezgode i usluge zdravstvenog osiguranja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
201,354.93 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
22-07
Opis

assurances statutaires et Risques ANNEXES 2023

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: ville d'haubourdin
Poštanska adresa: 11 rue Sadi Carnot
Mjesto: Haubourdin
Oznaka NUTS-a: FRE11
Poštanski broj: 59320
Zemlja: FRA
Glavna adresa: https://www.haubourdin.fr/
Elektroničkim putem:
https://marchespublics596280.fr/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/10/2022 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.