Publications Office of the EU
Španjolska-Tarazona: Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Tarazona: Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada

  • Objavljeno
    04/05/2021
  • Poništeno
    11/05/2021
  • Otvaranje ponuda
    14/06/2021
  • Danas
    03/09/2026
Status
Canceled
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES243 Zaragoza
Lokacija kupca
NUTS code: ES243 Zaragoza
Poslovni sektor (glavni CPV)
90511100 Usluge skupljanja krutog komunalnog otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,620,190.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Postupak je zaključen
Referentni broj ponude
122/2021
Opis

Recogida y transporte a centro de tratamiento y/o eliminación de residuos sólidos urbanos de los municipios de la comarca de Tarazona y el Moncayo.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Nacionalni registracijski broj: P5000029H
Poštanska adresa: Plaza Carmen Viejo, 14
Mjesto: Tarazona
Oznaka NUTS-a: ES243
Poštanski broj: 50500
Zemlja: ESP
Osoba za kontakt: Consejo Comarcal de la Comarca de Tarazona y el Moncayo
Glavna adresa: https://contrataciondelestado.es
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/06/2021 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,620,190.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Postupak je zaključen
Dodjela ugovora
Postupak je zaključen
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.