Publications Office of the EU
Usluge praćenja i analize austrijskih medija - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Usluge praćenja i analize austrijskih medija

  • Objavljeno
    22/09/2025
  • Rok
    30/10/2025
  • Otvaranje ponuda
    31/10/2025
  • Dodijeljeno
    11/02/2026
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
European Parliament, COMM - Directorate-General for Communication
Mjesto izvršenja
NUTS code: anyw
Lokacija kupca
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Poslovni sektor (glavni CPV)
92400000 Usluge novinske agencije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
450,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
450,000.00 EUR
Referentni broj ponude
EP-COMM/2025/OP/0031
Opis

Svakodnevno praćenje vijesti u tiskanim, internetskim i audiovizualnim medijima te analiza medija u Austriji za potrebe Europskog parlamenta.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=f2d2f4d4-03e4-4a57-82a2-2204fcbdbc1c
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://webgate.ec.europa.eu/digit/opsys/esubmission?cftUuid=f2d2f4d4-03e4-4a57-82a2-2204fcbdbc1c
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
31/10/2025 11:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: Please consult the procurement documents.
Ponder (postotak, točan) :
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: Please consult the procurement documents.
Ponder (postotak, točan) :
Procijenjena vrijednost
450,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
450,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: NRX pressrelations Österreich GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Vienna
Poštanski broj: 1030
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.