Publications Office of the EU
Francuska-Vandœuvre-lès-Nancy: Usluge obrade i kliringa - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Vandœuvre-lès-Nancy: Usluge obrade i kliringa

  • Objavljeno
    02/11/2021
  • Rok
    06/12/2021
  • Otvaranje ponuda
    06/12/2021
  • Dodijeljeno
    21/02/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ville de vandoeuvre
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR France
Lokacija kupca
NUTS code: FR France
Poslovni sektor (glavni CPV)
66133000 Usluge obrade i kliringa
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
650,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
585,000.00 EUR
Referentni broj ponude
VAND2143
Opis

prestations d'émission, de fourniture et de livraison des titres-restaurant à l'usage du personnel des membres du groupement de commande.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.marchespublics.grand-nancy.org
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/12/2021 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
650,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
585,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: up
Poštanska adresa: 27/29 Avenue des Louvresses
Mjesto: Gennevilliers
Poštanski broj: 92230
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.