-
Objavljeno09/04/2024
-
Rok10/05/2024
-
Otvaranje ponuda10/05/2024
-
Dodijeljeno22/05/2025
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Zamjenska gradnja LRA Miesbach, ovdje: Sigurnosna tehnologija
Protupožarni alarmni sustav: 1 pc. vatrodojavni centar 1 pc. prva informacijska točka 25 pc. ručni detektori požara 520 pc. automatski detektori 2 pc. sustavi za gašenje usisnog dima: 1 kom. sustav za gašenje upada IT poslužitelja alarmni sustav: 1 St. EMA central 40 St. field devices mobilni radijski sustav: 1 St. Pasivni kombinirani sustavi 70 Unutarnji Omni-Antennas 40 St. Splitter, Tapper i spojnica 1.000 m Koaksijalni kabel Instalacijski sustavi: 10.000 m FM kabelske mreže 2.000 m instalacijske cijevi
required
Vrsta: price
Opis: Die Wirtschaftlichkeit des Preises entscheidet.
Ponder (postotak, točan) :
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.