Publications Office of the EU
Poljska-Poznań: Prenosiva računala - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Poznań: Prenosiva računala

  • Objavljeno
    26/04/2018
  • Rok
    04/06/2018
  • Otvaranje ponuda
    04/06/2018
  • Dodijeljeno
    27/07/2018
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Miasto Poznań
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Lokacija kupca
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Poslovni sektor (glavni CPV)
30213100 Prenosiva računala
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
162,500.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
359,840.00 PLN
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
ZOU-XII.271.59.2018.MC
Opis

Dostawa 80 notebooków, fabrycznie nowych, nieużywanych, określonych w załącznikach nr 1a i 1b do wzoru umowy, stanowiącego załącznik nr 7 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
Część I: Dostawa 40 notebooków;
Część II: Dostawa 40 notebooków.
Wymagane jest zapewnienie minimum 36-miesięcznego okresu gwarancji producenta i sprzedającego na dostarczony sprzęt.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Miasto Poznań
Poštanska adresa: pl. Kolegiacki 17
Mjesto: Poznań
Oznaka NUTS-a: PL415
Poštanski broj: 61-841
Zemlja: POL
Osoba za kontakt: Magdalena Chudyka
Glavna adresa: http://bip.poznan.pl
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/06/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.