Publications Office of the EU
Norveška-Bergen: Građevinski radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Bergen: Građevinski radovi

  • Objavljeno
    11/04/2022
  • Rok
    19/08/2022
  • Dodijeljeno
    21/10/2022
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Bergen kommune - Etat for utbygging
Mjesto izvršenja
NUTS code: NO0A2 Vestland
Lokacija kupca
NUTS code: NO Norge
Poslovni sektor (glavni CPV)
45000000 Građevinski radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
369,599,900.00 NOK
Referentni broj ponude
2018/30697
Opis

Bergen municipality, the Agency for Development hereby invites tenderers to a tender contest for a turnkey contract for project U2600 Garnes comprehensive school,

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://permalink.mercell.com/176518101.aspx
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
369,599,900.00 NOK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Skanska Norge AS (hovedenhet)
Poštanska adresa: Lakkegata 53
Mjesto: OSLO
Poštanski broj: 0187
Zemlja: NOR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.