-
Objavljeno15/01/2011
-
Rok24/01/2011
-
Dodijeljeno28/02/2011
-
Danas31/08/2026
Uslužni programi
PL-Варшава: Пътни транспортни услуги
Przedmiot zamówienia obejmuje świadczenie w okresie od 1.3.2011 r. do 31.12.2011 r., z możliwością ewentualnego udzielenia zamówienia uzupełniającego i wydłużenia okresu obowiązywania umowy o maksymalnie 2 miesiące, usługi przewozu regularnego wykonywanej w ramach lokalnego transportu zbiorowego na linii autobusowej funkcjonującej w ramach systemu komunikacji miejskiej łączącego obszar Gminy Wieliszew z Warszawą, w ilości 320 990 (trzysta dwadzieścia tysięcy dziewięćset dziewięćdziesiąt) +5 %/-20 % wozokilometrów, zwanych dalej wkm, w tym 224 550 (dwieście dwadzieścia cztery tysiące pięćset pięćdziesiąt) +5/-20 % wkm na linii L-9 oraz 96 440 (dziewięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta czterdzieści) +5/-20 % wkm na linii L10, przy wykorzystaniu autobusów spełniających warunki określone przez Zamawiającego:
Usługi świadczone będą na trasach:
L-9: Wieliszew-Plaża (Wieliszew) – Łajski – Michałów-Reginów – PKP Legionowo (Legionowo), z podjazdami w wybranych kursach do Komornicy,
L10: PKP Legionowo (Legionowo) – Michałów-Reginów – Łajski/Wieliszew - Poniatów – Skrzeszew – Kałuszyn –Olszewnika Stara – Olszewnika Nowa – Krubin – Janówek Pierwszy – Góra – PKP Janówek (Janówek).
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.