Publications Office of the EU
Fizička zaštita koju provode Specijalizirane oružane zaštitne formacije (SUFO) u vojnoj jedinici br. 4101 u Lubliniecu, zajedno s objektima, imovinom i opremom streljane u garnizonu i objekta „0” – Krupski Młyn” - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Fizička zaštita koju provode Specijalizirane oružane zaštitne formacije (SUFO) u vojnoj jedinici br. 4101 u Lubliniecu, zajedno s objektima, imovinom i opremom streljane u garnizonu i objekta „0” – Krupski Młyn”

  • Dodijeljeno
    27/05/2024
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Jednostka Wojskowa Nr 4101
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: PL224 Częstochowski
Poslovni sektor (glavni CPV)
79711000 Usluge nadzora alarmnih uređaja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,941,736.00 PLN
Referentni broj ponude
1/OIB/2024
Opis

Opis predmeta ugovora odnosi se na sljedeće usluge: 24-satna zaštita predmeta, imovine i osoba Vojne postrojbe br. 4101 u Lubliniecu na ul. Sobieskiego 35, zajedno s objektima, imovinom i opremom streljane u garnizonu i objekta „0” – Krupski Młyn” te objekta WOT – Południe u ul. ZHP 1 u Lubliniecu uz korištenje osoba koje posjeduju iskaznicu kvalificiranog zaposlenika fizičke zaštite, u sustavu 24-satne smjene, koji se sastoji od izravne fizičke zaštite imovine i osoba, stalnog praćenja signala koji se šalju, prikupljaju i obrađuju u elektroničkim sustavima i alarmnim uređajima instaliranima u objektima u prostorijama Vojne jedinice, Streljana i objekta "0" - Krupski Młyn i objekta WOT-Południe.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Kriterij:
Vrsta: price
Opis: cena
Ponder (postotak, točan) : 80
Kriterij:
Vrsta: quality
Opis: doświadczenie personelu
Ponder (postotak, točan) : 20
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
6,941,736.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Fosa Ochrona Sp. z o.o.
Poštanska adresa:
Mjesto: Chorzów
Poštanski broj: 41500
Zemlja:
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.