Publications Office of the EU
Španjolska-Valladolid: Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Španjolska-Valladolid: Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije

  • Dodijeljeno
    28/02/2023
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Gerencia Regional de Salud de Castilla y León
Mjesto izvršenja
NUTS code: ES418 Valladolid
Lokacija kupca
NUTS code: ES418 Valladolid
Poslovni sektor (glavni CPV)
09000000 Naftni proizvodi, gorivo, električna energija i ostali izvori energije
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
46,608,675.87
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
17,871,473.24 EUR
Referentni broj ponude
2040002192 - 080/2023
Opis

Suministro de gas natural canalizado a los centros dependientes de la Gerencia Regional de Salud de Castilla y León

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
46,608,675.87
Konačna ugovorena vrijednost
17,871,473.24 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: GAS NATURAL COMERCIALIZADORA, S.A.
Poštanska adresa: Avenida San Luis, 77
Mjesto: Madrid
Poštanski broj: 28033
Zemlja: ESP
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.