Publications Office of the EU
Njemačka-Karlsruhe: Građevinski radovi na trolu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Karlsruhe: Građevinski radovi na trolu

  • Dodijeljeno
    27/03/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Deutsche Bahn AG
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE124 Rastatt
Lokacija kupca
NUTS code: DE122 Karlsruhe, Stadtkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
45234160 Građevinski radovi na trolu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
69,312,887.44 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Elektrifizierung Ulm – Friedrichshafen – Lindau, Planfeststellungsabschnitt 4 (TEH 3) – Oberleitungsanlage.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not applicable
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
69,312,887.44 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Spitzke SE
Poštanska adresa:
Mjesto: Großbeeren
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.