Publications Office of the EU
Njemačka-Lübeck: Građevinski radovi na srednjim školama - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Lübeck: Građevinski radovi na srednjim školama

  • Objavljeno
    18/07/2019
  • Rok
    28/08/2019
  • Otvaranje ponuda
    28/08/2019
  • Dodijeljeno
    17/10/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Hansestadt Lübeck, Bereich 5.061.2 – Fachbereichsdienste/Submission
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: DEF03 Lübeck, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45214220 Građevinski radovi na srednjim školama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
295,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
259,945.83 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Stahlbauarbeiten/-treppen Innen und Außen BA 1 und BA 2: Die Leistungen des LV sind in 2 Bauabschnitten mit einer zeitlichen Unterbrechung unterteilt.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Hansestadt Lübeck, Bereich 5.061.2 – Fachbereichsdienste/Submission
Poštanska adresa: Mühlendamm 10-12
Mjesto: Lübeck
Oznaka NUTS-a: DEF03
Poštanski broj: 23552
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Hansestadt Lübeck, Fachbereich 5 – Planen und Bauen, 5.061.2 Submission, Mühlendamm 10-12, 23552 Lübeck
Glavna adresa: www.luebeck.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
28/08/2019 10:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
295,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
259,945.83 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: WR-Schlosser
Poštanska adresa: Hutmacherring 5
Mjesto: Lübeck
Poštanski broj: 23556
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.