Publications Office of the EU
HU-Győr: Услуги по предоставяне на кредит - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

HU-Győr: Услуги по предоставяне на кредит

  • Dodijeljeno
    24/01/2011
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: HU221 Győr-Moson-Sopron
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
66113000 Usluge odobravanja kredita
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
33,800,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
17,571,047.00 HUF
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Ajánlatkérő által az általa fenntartott Petz Aladár Megyei Oktató Kórház gasztroenterológiai laborja kialakítási költségeinek közbeszerzési eljárás keretében, hitelből történő biztosítását kívánja megvalósítani az MFB Egészségügyi szolgáltatások fejlesztése elnevezésű 6-os hitelcélja keretében.
A részvételre jelentkező feladata hitel biztosítása az alábbi paraméterekkel:futamidő 20 év, a szerződéskötéstől számított 3 év türelmi idővel, 3 év rendelkezésre tartási idővel, előtörlesztési jog biztosításával, negyedéves törlesztési ütemezéssel.
A hitel HUF alapú, a fenti hitelcél finanszírozásához. A hitelkeret összege 76 000 000 HUF. A hitelt három havi kamatperiódussal, EURIBOR kamatbázissal igényli az ajánlatkérő. A hitelhez szükséges önerő (a beruházás bekerülési értékének 5 %-a) saját költségvetésből biztosított.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
33,800,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
17,571,047.00 HUF
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.