Publications Office of the EU
Francuska-Laval: Usluge osiguranja imovine - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Laval: Usluge osiguranja imovine

  • Objavljeno
    27/09/2018
  • Rok
    05/11/2018
  • Otvaranje ponuda
    05/11/2018
  • Dodijeljeno
    24/12/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Centre hospitalier de Laval
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG03 Mayenne
Lokacija kupca
NUTS code: FRG03 Mayenne
Poslovni sektor (glavni CPV)
66515200 Usluge osiguranja imovine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
200,035.72 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
365,266.12 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
AO_ASSURANCE_DAB_ET_STAT_2018_06
Opis

Prestation d'assurances dommages aux biens et risques statutaires pour le Centre hospitalier de Laval.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.achat-hopital.com/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/11/2018 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.