Publications Office of the EU
Norveška-Sandefjord: Osobni automobili - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Norveška-Sandefjord: Osobni automobili

  • Objavljeno
    19/02/2014
  • Rok
    31/03/2014
  • Otvaranje ponuda
    04/04/2014
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Sandefjord kommune v/VOIS
Mjesto izvršenja
NUTS code: NO091 Vestfold og Telemark
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34110000 Osobni automobili
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
50,000,000.00 NOK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
14/465
Opis

VOIS intends to enter into framework agreements for service vehicles for the participating municipalities with underlying activities. The participants are divided into 6 zones. Vehicles are divided into 11 groups with underlying variation with respect to fuel (petrol/diesel, hybrid and electrical). The aim is to enter into agreements for both purchase and leasing within each variation. For further information refer to the tender documents.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
04/04/2014 00:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
50,000,000.00 NOK
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.