Publications Office of the EU
P-Angra do Heroísmo: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

P-Angra do Heroísmo: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на училища

  • Objavljeno
    07/06/2011
  • Rok
    02/08/2011
  • Otvaranje ponuda
    03/08/2011
  • Dodijeljeno
    12/04/2012
  • Danas
    06/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT200 Região Autónoma dos Açores
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45214200 Građevinski radovi na školskim zgradama
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
6,000,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
10,499,403.34 EUR
Referentni broj ponude
Concurso Público n.º3/2011-SREF/DREF
Opis

A empreitada consiste na construção do corpo do auditório da escola secundária domingos rebelo.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/08/2011 10:30
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
6,000,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
10,499,403.34 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor, Engenharia, SA, Tecnovia-Açores-Sociedade de Empreitadas, SA
Poštanska adresa: Rua Joaquim Marques, nº 34
Mjesto: Ponta Delgada
Poštanski broj: 9501-950
Zemlja: PRT

Službeno ime: Consórcio Marques, SA, Somague-Ediçor-Engenharia, SA, Tecnovia-Açores - Sociedade de Empreitadas, SA
Poštanska adresa: Rua Joaquim Marques, nº 34
Mjesto: Ponta Delgada
Poštanski broj: 9500-950
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.