Publications Office of the EU
Njemačka-Neubiberg: Razvoj programske podrške za obradu transakcija i programske podrške po narudžbi korisnika - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Neubiberg: Razvoj programske podrške za obradu transakcija i programske podrške po narudžbi korisnika

  • Dodijeljeno
    29/07/2021
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Universität der Bundeswehr München
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Lokacija kupca
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
72232000 Razvoj programske podrške za obradu transakcija i programske podrške po narudžbi korisnika
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
513,126.01 EUR
Referentni broj ponude
M/HSB1/LT021/DTEC_HW
Opis

Als Unterstützung in der Methodenausbildung entwickelte die UniBw M in den letzten vier Jahren zusammen mit der Dagdasolutions GmbH & Co. KG die Forschungs-, Lehr- und Lernsoftware Doku-Met QDA, die das Interpretieren mit der Dokumentarischen Methode unterstützt und mit der mittlerweile diese spezifische Form des Methodenwissens vermittelt und trainiert werden kann. Auftragsgegenstand ist die Weiterentwicklung und die Implementierung einer KI-Anwendung für Doku-Met QDA.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Not specified
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
513,126.01 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Dagdasolutions GmbH & Co. KG
Poštanska adresa: Bavariafilmplatz 7 / Geb. 57
Mjesto: Grünwald
Poštanski broj: 82031
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.