Publications Office of the EU
Grčka-Atena: Tomografski uređaji - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Grčka-Atena: Tomografski uređaji

  • Objavljeno
    12/11/2011
  • Rok
    09/01/2012
  • Otvaranje ponuda
    10/01/2012
  • Dodijeljeno
    20/12/2013
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
1η Υ.ΠΕ. Αττικής ΓΝΝΘΑ "Η Σωτηρία"
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33115000 Tomografski uređaji
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
528,455.28 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
649,440.00 EUR
Referentni broj ponude
31228/09-11-2011
Opis

Προμήθεια 1 συστήματος αξονικής τομογραφίας 64 τόμων (τύπος Ι)

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not specified
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/01/2012 11:00
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
528,455.28 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
649,440.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: ΦΙΛΙΠΣ Ελλάς ΑΕΒΕ
Poštanska adresa: Τζαβέλλα 1-3
Mjesto: Αθήνα, Χαλάνδρι
Poštanski broj: 152 31
Zemlja: GRC
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.