Publications Office of the EU
Njemačka-Marburg: Fasadni radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Marburg: Fasadni radovi

  • Dodijeljeno
    23/09/2015
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE724 Marburg-Biedenkopf
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45443000 Fasadni radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
495,539.22
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
373,796.49 EUR
Referentni broj ponude
2015001476
Opis

1 350 m2 hinterlüftete Fassadenverkleidung in 5 verschiedenen Farbtönen mit passivhauszertifizierte Unterkonstruktion,
1 250 m Aussparungen für Fenster herstellen.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
495,539.22
Konačna ugovorena vrijednost
373,796.49 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bilfinger OKI lsoliertechnik GmbH
Poštanska adresa: Daimlerstr. 11
Mjesto: Speyer
Poštanski broj: 67346
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.