-
Objavljeno08/05/2023
-
Rok25/05/2023
-
Otvaranje ponuda25/05/2023
-
Dodijeljeno13/09/2023
-
Danas05/09/2026
Uslužni programi
Latvija-Riga: Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
Dažādu laboratorijas reaģentu, ķīmisko reaktīvu un vielu iegāde – 2.kārta
Službeno ime: Rīgas Stradiņa universitāte
Nacionalni registracijski broj: 90000013771
Poštanska adresa: Dzirciema iela 16
Mjesto: Rīga
Oznaka NUTS-a: LV00
Poštanski broj: LV 1007
Zemlja: LVA
Osoba za kontakt: Iveta Sakenfele
Glavna adresa: http://www.rsu.lv
Elektroničkim putem:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/ProcurementProposals/100604
Okvirni sporazum s several subjekti
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.