Publications Office of the EU
Italija-Brescia: Usluge skupljanja otpada - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Brescia: Usluge skupljanja otpada

  • Objavljeno
    01/10/2016
  • Rok
    04/11/2016
  • Otvaranje ponuda
    10/11/2016
  • Danas
    04/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Provincia di Brescia
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITC47 Brescia
Poslovni sektor (glavni CPV)
90511000 Usluge skupljanja otpada
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,476,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Servizio di raccolta rifiuti urbani e assimilati con raccolta differenziata, gestione del centro di raccolta comunale e avvio a recupero/smaltimento di tutte le frazioni di raccolta rifiuti e spazzamento strade. Periodo 1.1.2017-31.12.2018 — Comune di Stezzano (BG).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Provincia di Brescia
Poštanska adresa: Via Musei 32
Mjesto: Brescia
Oznaka NUTS-a: ITC47
Poštanski broj: 25121
Zemlja: ITA
Glavna adresa: http://www.provincia.brescia.it
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/11/2016 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
1,476,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.