Publications Office of the EU
Rumunjska-Târgoviște: Antibakterijski lijekovi za sustavnu primjenu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Rumunjska-Târgoviște: Antibakterijski lijekovi za sustavnu primjenu

  • Objavljeno
    20/01/2018
  • Rok
    23/02/2018
  • Otvaranje ponuda
    26/03/2018
  • Dodijeljeno
    16/05/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Spitalul Județean de Urgență Târgoviște
Mjesto izvršenja
NUTS code: RO313 Dâmboviţa
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
33651100 Antibakterijski lijekovi za sustavnu primjenu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
9,377,144.30 RON
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
396
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Acordul-cadru are ca obiect incheierea de contracte subsecvente pentru achizitia medicamentelor de uz uman necesare desfasurarii in bune conditii a actului medical din cadrul Spitalului Judetean de Urgenta Targoviste.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for one or more lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s several subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
26/03/2018 18:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

33651100 - Antibakterijski lijekovi za sustavnu primjenu

33675000 - Antihistaminici za sustavnu primjenu

33631500 - Kortikosteroidi za primjenu u dermatologiji i dermatološki preparati

33698000 - Klinički proizvodi

33621300 - Preparati protiv slabokrvnosti

33621100 - Antitrombotici

33642200 - Kortikosteroidi za sustavno liječenje

33661000 - Lijekovi za živčani sustav

33613000 - Laksativi

33622700 - Blokatori kalcijevih kanala

33632200 - Sredstva za opuštanje mišića

33692210 - Otopine za parenteralno hranjenje

33693300 - Liječenje ovisnosti

33615100 - Inzulin

33691200 - Antihelmintici

33617000 - Mineralni dodaci

33651300 - Antimikobakterijska sredstva

33651500 - Imunski serumi i imunoglobulini

33661700 - Ostali lijekovi za živčani sustav

33622300 - Diuretici

33661500 - Psiholeptici

33622100 - Lijekovi u kardiološkoj terapiji

33641200 - Ostali ginekološki lijekovi

33661300 - Antiepileptici

33661100 - Anestetici

33692700 - Glukozne otopine

33610000 - Lijekovi za probavni trakt i metabolizam

33690000 - Razni lijekovi

33692500 - Injekcijske otopine

33614000 - Antidijaroici, lijekovi protiv crijevnih upala/infekcija

33652200 - Lijekovi u endokrinoj terapiji

33673000 - Lijekovi za opstruktivne bolesti dišnih putova

33652300 - Imunosupresivi

33631400 - Antibiotici i kemoterapijska sredstva za uporabu u dermatologiji

33621400 - Nadomjesci krvi i perfuzijske otopine

33621200 - Antihemoragici

33621000 - Lijekovi za krv i krvotvorne organe

33640000 - Lijekovi za genitourinarni sustav i hormoni

33642300 - Lijekovi za liječenje štitnjače

33642100 - Hormoni hipofize, hipotalamusa i analozi

33611000 - Lijekovi za poremećaje uvjetovane kiselinom

33622800 - Lijekovi s djelovanjem na renin-angiotenzinski sustav

33622600 - Beta-blokatori

33630000 - Lijekovi za bolesti kože i mišićno-koštanog sustava

33632100 - Protuupalni i antireumatski lijekovi

33615000 - Lijekovi koji se upotrebljavaju u liječenju dijabetesa

33670000 - Lijekovi za dišni sustav

33651200 - Antimiotici za sustavno liječenje

33697100 - Klistirni preparati

33651400 - Lijekovi za sustavno liječenje virusnih infekcija

33674000 - Preparati za ublažavanje kašlja i prehlada

33695000 - Svi drugi neterapeutski proizvodi

33622400 - Vazoprotektivi

33661600 - Psihoanaleptici

33622200 - Antihipertenzivi

33661200 - Analgetici

33612000 - Lijekovi za funkcionalne gastrointestinalne poremećaje

33662100 - Lijekovi koji se rabe u oftalmologiji

33631100 - Protugljivična sredstva za dermatološku primjenu

33692200 - Proizvodi za parenteralnu prehranu

33616000 - Vitamini

33692400 - Perfuzijske otopine

33141000 - Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal

33140000 - Medicinski potrošni materijal

33100000 - Medicinske naprave

Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.