Publications Office of the EU
Njemačka-Schopfheim: Krovopokrivački radovi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Schopfheim: Krovopokrivački radovi

  • Objavljeno
    13/10/2020
  • Rok
    09/11/2020
  • Otvaranje ponuda
    09/11/2020
  • Dodijeljeno
    09/12/2020
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Schopfheim
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE139 Lörrach
Lokacija kupca
NUTS code: DE139 Lörrach
Poslovni sektor (glavni CPV)
45261210 Krovopokrivački radovi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
440,476.27 EUR
Referentni broj ponude
363a-CHN/01-004.04
Opis

Gegenstand der Vergabe sind bituminöse Flachdachbadichtung mit 240 mm starker Wärmedämmung aus Mineralwolle (ca. 2 250 m2), Dachrandabschluss aus Blech (ca. 200 m2) und insgesamt 21 Stück Oberlichtbändern aus Polycarbonat bzw. Fiberglas mit einer maximalen Größe von 1,80 x 10,20 m. sowie RWA-Öffnungen.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YMEDB57
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
09/11/2020 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
440,476.27 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Gebrüder Rückert GmbH & Co.KG
Poštanska adresa: Weiherstraße 58
Mjesto: Gosheim
Poštanski broj: 78559
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.