Publications Office of the EU
Italija-Brindisi: Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Italija-Brindisi: Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu

  • Objavljeno
    22/07/2019
  • Rok
    21/08/2019
  • Otvaranje ponuda
    22/08/2019
  • Danas
    31/08/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Azienda Sanitaria Locale Brindisi
Mjesto izvršenja
NUTS code: ITF44 Brindisi
Lokacija kupca
NUTS code: ITF44 Brindisi
Poslovni sektor (glavni CPV)
33000000 Medicinske naprave, lijekovi i proizvodi za osobnu njegu
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
816,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Questa Amministrazione ha deliberato, con provvedimento n.1223 del 12.7.2019, di affidare la fornitura e l’installazione «chiavi in mano» di pensili per terapia intensiva per l’U.O.C. di Anestesia e Rianimazione del P.O. Perrino di Brindisi.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Azienda Sanitaria Locale Brindisi
Poštanska adresa: Piazza Di Summa — Ex Ospedale Di Summa
Mjesto: Brindisi
Oznaka NUTS-a: ITF44
Poštanski broj: 72100
Zemlja: ITA
Glavna adresa: http://www.sanita.puglia.it/web/asl-brindisi/
Elektroničkim putem:
http://www.empulia.it/tno-a/empulia/SitePages/Home.aspx
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/08/2019 10:30
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
816,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
Nije dostupno
Dodjela ugovora
Nije dostupno
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.