Publications Office of the EU
CZ-Brno: Компютърно оборудване и принадлежности - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

CZ-Brno: Компютърно оборудване и принадлежности

  • Objavljeno
    10/09/2011
  • Rok
    14/10/2011
  • Otvaranje ponuda
    14/10/2011
  • Dodijeljeno
    24/10/2011
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
30200000 Računarska oprema i potrepštine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
4,017,665.00 CZK
Referentni broj ponude
PC/2011/OND
Opis

Dodávka PC a notebooků.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
14/10/2011 14:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

30200000 - Računarska oprema i potrepštine

30213000 - Osobna računala

30210000 - Strojevi za obradu podataka (hardware)

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
4,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
4,017,665.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: UNIS COMPUTERS,a.s.
Poštanska adresa: Jundrovská 31
Mjesto: Brno
Poštanski broj: 624 00
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.