Publications Office of the EU
Francuska-Valence: Usluge čišćenja stambenih objekata, zgrada i prozora - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Valence: Usluge čišćenja stambenih objekata, zgrada i prozora

  • Objavljeno
    18/10/2019
  • Rok
    09/12/2019
  • Otvaranje ponuda
    10/12/2019
  • Dodijeljeno
    12/02/2020
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
SDIS 26
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK23 Drôme
Lokacija kupca
NUTS code: FRK23 Drôme
Poslovni sektor (glavni CPV)
90911000 Usluge čišćenja stambenih objekata, zgrada i prozora
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
909,789.60 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
4
Referentni broj ponude
2019009aoo
Opis

Il s'agit d'un accord-cadre sans minimum ni maximum passé en application des articles L. 2125-1 1o, R. 2162-1 à R. 2162-6, R. 2162-13 et R. 2162-14 du code de la commande publique. Il donnera lieu à l'émission de bons de commande.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
http://www.sdis26.fr/InterSDIS/Pages/Marches.aspx
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/12/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.