Publications Office of the EU
Otvoreni postupak, u skladu s člankom 71. Zakonodavne uredbe br. 36/2023, za dodjelu isporuke podijeljene na pet grupa različitih usluga (Presepsina, više tala, tla spremna za konzumaciju, Streptococcus i antimikrobna osjetljivost). - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja

Otvoreni postupak, u skladu s člankom 71. Zakonodavne uredbe br. 36/2023, za dodjelu isporuke podijeljene na pet grupa različitih usluga (Presepsina, više tala, tla spremna za konzumaciju, Streptococcus i antimikrobna osjetljivost).

  • Dodijeljeno
    02/03/2026
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Azienda Ospedaliera Universitaria di Cagliari
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: ITG2F Cagliari
Poslovni sektor (glavni CPV)
33696000 Reagensi i kontrastna sredstva
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
651,550.40 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
5
Referentni broj ponude
Delibera n. 109 del 16.02.2026
Opis

Otvoreni postupak, u skladu s člankom 71. Zakonodavne uredbe br. 36/2023, za dodjelu isporuke podijeljene na pet grupa različitih usluga (Presepsina, više tala, tla spremna za konzumaciju, Streptococcus i antimikrobna osjetljivost).

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Nije dostupno
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.