Publications Office of the EU
Njemačka-Senftenberg: Tehničke usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Senftenberg: Tehničke usluge

  • Dodijeljeno
    29/06/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
LMBV Lausitzer und Mitteldeutsche Bergbau-Verwaltungsgesellschaft mbH
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED2C Bautzen
Lokacija kupca
NUTS code: DE40B Oberspreewald-Lausitz
Poslovni sektor (glavni CPV)
71300000 Tehničke usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.01 EUR
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Leistung HOAI 2013 gemäß § 56, 44, 52 und Besondere Leistungen:
LP 3-8 Umbau Sedimentationscontainer,
LP 3-8 Kapazitätserweiterung Sedimentationscontainer,
LP 1-4 Zweite Reinigungsstufe/ Filtration.
Voruntersuchung/ Filterversuche

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
0.01 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: LUG Engineering GmbH
Poštanska adresa:
Mjesto: Cottbus
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.