-
Dodijeljeno19/01/2024
-
Danas05/09/2026
Uslužni programi
- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka
- automatski prijevod teksta na jeziku pretraživanja
Okvirni okvirni sporazum POKE COTTEE BEZ REFRIGERATED OS
Grupa br. 1. POKE COTTON BEZ REFRIGERATED OS: min. 100 kg - max. 50 000 kg; PRIMJEDBE: Svaki gospodarski subjekt ima pravo zatražiti pojašnjenja ili dodatne informacije, potpisane proširenim elektroničkim potpisom, samo putem SEAP-a, najkasnije 17 dana prije roka za podnošenje ponuda, u skladu s člankom 160. stavcima 1. i 2. Zakona 98/2016. Ako su zahtjevi za pojašnjenje ili dodatne informacije poslani u prethodno navedenom roku, odgovori će biti objavljeni u SEAP-u u roku od 10 dana prije roka za podnošenje ponuda, u skladu s člankom 161. stavcima 1. i 2. Zakona 98/2016, a javni naručitelj neće udovoljiti zahtjevima podnesenima drugim sredstvima komunikacije ili u roku različitom od navedenog.
Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.