Publications Office of the EU
Njemačka-Leipzig: Usluge preseljenja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Leipzig: Usluge preseljenja

  • Objavljeno
    06/04/2022
  • Rok
    02/05/2022
  • Otvaranje ponuda
    03/05/2022
  • Dodijeljeno
    22/07/2022
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Leipzig, Hauptamt
Mjesto izvršenja
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
98392000 Usluge preseljenja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
811,195.97 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
0.02 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
L-10.61-2022-00134
Opis

Durchführung von Transport- und Vertrageleistungen für alle Umzugsvorhaben einzelner Ämter, Einrichtungen und Schulen der Stadt Leipzig

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
www.evergabe.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
03/05/2022 00:00
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.