Publications Office of the EU
D-Хайделберг: Работи по отнемане на азбест - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

D-Хайделберг: Работи по отнемане на азбест

  • Dodijeljeno
    26/07/2012
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45262660 Radovi uklanjanja azbesta
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
318,468.03 EUR
Referentni broj ponude
12-02278
Opis

Schadstoffsanierung.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
CPV oznaka

45262660 - Radovi uklanjanja azbesta

90700000 - Usluge u području zaštite okoliša

45400000 - Završni građevinski radovi

90000000 - Usluge u području otpadnih voda, otpada, čišćenja i okoliša

45453000 - Remontni i sanacijski radovi

90740000 - Usluge traganja i praćenja zagađivala i usluge sanacije

Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
318,468.03 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Proklima GmbH
Poštanska adresa: Rathsbergstr. 70
Mjesto: Nürnberg
Poštanski broj: 90411
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.