Publications Office of the EU
Poljska-Krosno: Talioničke peći - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poljska-Krosno: Talioničke peći

  • Objavljeno
    14/10/2016
  • Rok
    01/12/2016
  • Dodijeljeno
    22/12/2016
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
SPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
Mjesto izvršenja
NUTS code: PL821 Krośnieński
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
42330000 Talioničke peći
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
17,300.00 PLN
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
21,100.00 PLN
Referentni broj ponude
NP.013/17/16
Opis

Przedmiotem zamówienia jest wyłonienie dostawcy w zakresie dostawy i uruchomienia Pieca Muflowego dla SPLAST Sp. z o. o. Spółka Komandytowa,
z siedzibą przy ul. Lotników 13, 38-400 Krosno, dotyczącej Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Działania 2.1 Wsparcie inwestycji w infrastrukturę B+R przedsiębiorstw Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
17,300.00 PLN
Konačna ugovorena vrijednost
21,100.00 PLN
Dodjela ugovora
Službeno ime: Czylok Franciszek Czylok
Poštanska adresa: ul. Pszczyńska 336
Mjesto: Jastrzębie – Zdrój
Poštanski broj: 44-335
Zemlja: POL
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.