Publications Office of the EU
Njemačka-Ilmenau: Numerički upravljani strojevi za metale - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Njemačka-Ilmenau: Numerički upravljani strojevi za metale

  • Objavljeno
    07/06/2019
  • Rok
    18/07/2019
  • Otvaranje ponuda
    18/07/2019
  • Dodijeljeno
    12/08/2019
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Lokacija kupca
NUTS code: DEG0F Ilm-Kreis
Poslovni sektor (glavni CPV)
42632000 Numerički upravljani strojevi za metale
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
250,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
249,854.55 EUR
Referentni broj ponude
TU-053/19-24-MN
Opis

Lieferung einerCNC-Universal-Fräsmaschine in Kreuzschlittenbauweise und stabiler Gußkonstruktion.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: TU Ilmenau, Dezernat Finanzen, SG Beschaffung
Poštanska adresa: Max-Planck-Ring 14
Mjesto: Ilmenau
Oznaka NUTS-a: DEG0F
Poštanski broj: 98693
Zemlja: DEU
Glavna adresa: http://www.tu-ilmenau.de
Elektroničkim putem:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=262351
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/07/2019 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
250,000.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
249,854.55 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: DMG Mori Academy GmbH
Poštanska adresa: Gildemeisterstraße 60
Mjesto: Bielefeld
Poštanski broj: 33689
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.