Publications Office of the EU
CZ-Zlín: Тролейбуси - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

CZ-Zlín: Тролейбуси

  • Objavljeno
    24/03/2012
  • Rok
    11/05/2012
  • Otvaranje ponuda
    11/05/2012
  • Dodijeljeno
    15/10/2012
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o.
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
34622300 Trolejbusi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
340,000,000.00 CZK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
328,600,000.00 CZK
Referentni broj ponude
DSZO25.
Opis

Předmětem veřejné zakázky je uzavření kupní smlouvy, jejímž obsahem bude sjednání podmínek pro dodávku nových 25 ks městských plně nízkopodlažních trolejbusů typu SD, SK, KD, KK (dle technické specifikace viz příloha č. 1 ZD) pro Dopravní společnost Zlín-Otrokovice, s.r.o., se sídlem ve Zlíně, Podvesná XVII/3833. Předmět veřejné zakázky obsahuje dále veškeré náklady, jejichž vynaložení uchazeči předpokládají při plnění veřejné zakázky a to zejména náklady na zavedení plnohodnotného servisního místa za podmínek stanovených v zadávací dokumentaci, v technické specifikaci, tj. zejména náklady na dodávku servisních zařízení, speciálního nářadí a diagnostických přístrojů, všechny nutné aktualizace potřebné pro servis a objednávání ND po dobu záruky vozidel a dále náklady na zaškolení zaměstnanců zadavatele k provádění oprav a servisu dodaných trolejbusů dle zadávací dokumentace a technické specifikace.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
11/05/2012 12:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
340,000,000.00 CZK
Konačna ugovorena vrijednost
328,600,000.00 CZK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Škoda Electric a.s.
Poštanska adresa: Tylova 1/57
Mjesto: Plzeň
Poštanski broj: 301 28
Zemlja: CZE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.