Publications Office of the EU
Njemačka-Mülheim an der Ruhr: Radovi ugradnje žaluzina - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Mülheim an der Ruhr: Radovi ugradnje žaluzina

  • Objavljeno
    20/12/2022
  • Rok
    18/01/2023
  • Otvaranje ponuda
    18/01/2023
  • Dodijeljeno
    10/03/2023
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadt Mülheim an der Ruhr
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
Lokacija kupca
NUTS code: DEA16 Mülheim an der Ruhr, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
45421143 Radovi ugradnje žaluzina
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
22,850.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
16,085.10 EUR
Referentni broj ponude
MH-REFERAT_VI-2022-7366
Opis

Die Ausschreibung umfasst alle notwendigen Leistungen der Verdunklungsanlage im Teilneubau/Anbau.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www1.muelheim-ruhr.de/node/301912
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
18/01/2023 09:00
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
22,850.00 EUR
Konačna ugovorena vrijednost
16,085.10 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Masto Dekorationen GmbH & Co. KG
Poštanska adresa:
Mjesto: Essen
Poštanski broj:
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.