Publications Office of the EU
Francuska-Pariz: Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Pariz: Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi

  • Objavljeno
    15/12/2016
  • Rok
    11/01/2017
  • Otvaranje ponuda
    13/01/2017
  • Dodijeljeno
    04/05/2017
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Mindef / SGA / SPAC / Sous-direction des achats
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR101 Paris
Lokacija kupca
NUTS code: FR101 Paris
Poslovni sektor (glavni CPV)
85000000 Usluge u području zdravstva i socijalne skrbi
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
100,000.00 EUR
Referentni broj ponude
SGA-SPAC-SDA-BPI_428752
Opis

Accord-cadre à bons de commande relatif à la prévention des risques psychosociaux (RPS) au Service du commissariat des armées (SCA).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Mindef/SGA/SPAC/SDA/BPI
Poštanska adresa: 60 boulevard du Général Martial Valin — PC 3 — CS 21623
Mjesto: Paris Cedex 15
Oznaka NUTS-a: FR101
Poštanski broj: 75509
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: BPPE
Glavna adresa: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=311898&orgAcronyme=g7h
Elektroničkim putem:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=311898&orgAcronyme=g7h
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
13/01/2017 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
100,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AD Conseil
Poštanska adresa: 121/123 avenue de Rosny
Mjesto: Villemomble
Poštanski broj: 93250
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.