Publications Office of the EU
Francuska-Rouen: Usluge inženjeringa na području geotehnike - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Rouen: Usluge inženjeringa na području geotehnike

  • Objavljeno
    04/05/2020
  • Rok
    04/06/2020
  • Otvaranje ponuda
    05/06/2020
  • Dodijeljeno
    31/08/2020
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Département de Seine-Maritime
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Lokacija kupca
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Poslovni sektor (glavni CPV)
71332000 Usluge inženjeringa na području geotehnike
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
5,992.00 EUR
Referentni broj ponude
201912191456
Opis

Le présent marché est un accord-cadre mono-attributaire à bons de commande sans mini ni maxi qui a pour objet la réalisation de prestations de détection des réseaux et investigations complémentaires, dans le cadre des travaux de la direction des routes du département. Le suivi des prestations sera assuré par la direction des routes.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://www.mpe76.fr/
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
05/06/2020 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
5,992.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Geosat
Poštanska adresa: 17 rue Thomas-Edisson
Mjesto: Pessac
Poštanski broj: 33600
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.