Publications Office of the EU
Francuska-Montereau-Fault-Yonne: Usluge tiskanja i isporuke - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Montereau-Fault-Yonne: Usluge tiskanja i isporuke

  • Objavljeno
    10/11/2023
  • Rok
    07/12/2023
  • Otvaranje ponuda
    07/12/2023
  • Danas
    05/09/2026
Status
Podnošenje je završeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
ville de Montereau
Mjesto izvršenja
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Lokacija kupca
NUTS code: FR102 Seine-et-Marne
Poslovni sektor (glavni CPV)
79823000 Usluge tiskanja i isporuke
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1,050,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
3
Referentni broj ponude
MFY-2348
Opis

services D'Impression pour les besoins de la ville de montereau-fault-yonne

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: ville de Montereau
Poštanska adresa: 54 rue Jean Jaurès
Mjesto: Montereau Fault Yonne
Oznaka NUTS-a: FR102
Poštanski broj: 77130
Zemlja: FRA
Glavna adresa: https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.AccueilEntreprise
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
07/12/2023 14:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.