Publications Office of the EU
Austrija-Melk: Radovi na zaštiti od poplava - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Austrija-Melk: Radovi na zaštiti od poplava

  • Objavljeno
    28/03/2013
  • Objavljeno
    30/04/2013
  • Rok
    03/06/2013
  • Dodijeljeno
    22/07/2013
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Works
Produljeni postupak
No
Kupac
Stadtgemeinde Melk
Mjesto izvršenja
NUTS code: AT121 Mostviertel-Eisenwurzen
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
45246400 Radovi na zaštiti od poplava
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
917,896.11 EUR
Referentni broj ponude
12087
Opis

Errichtung Hochwasserschutzanlage Melk - EMA & EMSR.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Stadtgemeinde Melk
Poštanska adresa: Rathausplatz 11
Mjesto: Melk
Poštanski broj: 3390
Zemlja: AUT
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Obavijest uključuje ugovor o javnoj nabavi
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Provjerite povezane dokumente za detalje
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
917,896.11 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Ginzler Stahl- und Anlagenbau
Poštanska adresa: Clemens-Holzmeister Straße 3
Mjesto: Amstetten
Poštanski broj: 3300
Zemlja: AUT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.