Publications Office of the EU
Francuska-Le Mans: Usluge popravaka teretnih vozila - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Le Mans: Usluge popravaka teretnih vozila

  • Objavljeno
    11/09/2018
  • Rok
    09/10/2018
  • Otvaranje ponuda
    10/10/2018
  • Dodijeljeno
    18/01/2019
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRG04 Sarthe
Lokacija kupca
NUTS code: FRG04 Sarthe
Poslovni sektor (glavni CPV)
50114100 Usluge popravaka teretnih vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
440,000.00 EUR
Referentni broj ponude
2018_0092_fcs_bl
Opis

Cette consultation s'effectue dans le cadre d'un groupement de commandes (article 28 de l'ordonnance nº 2015-899 du 23.7.2015) avec les organismes suivants: ville du Mans. Le coordonnateur du groupement est Le Mans Métropole. Elle aboutira à la conclusion de 2 accords-cadre (un par collectivité) à bons de commande avec maximum annuel. LMM: maxi 90 000 EUR HT, ville du Mans: maxi 20 000 EUR HT.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Nacionalni registracijski broj: 24720013200014
Poštanska adresa: Pôle marchés et achats publics, CS 40010 — 16 avenue François Mitterrand — Le Condorcet
Mjesto: Le Mans
Oznaka NUTS-a: FRG04
Poštanski broj: 72039
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://www.lemans.fr
Elektroničkim putem:
http://www.sarthe-marchespublics.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
10/10/2018 09:00
Kupci
Le Mans Métropole — Communauté urbaine
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
440,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AD 72
Poštanska adresa: 35 bd Pierre Lefaucheux
Mjesto: Le Mans
Poštanski broj: 72100
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.