Publications Office of the EU
Portugal-Braga: Usluge izobrazbe - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Portugal-Braga: Usluge izobrazbe

  • Dodijeljeno
    05/04/2021
  • Danas
    04/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Associação Juvenil «A Bogalha»
Mjesto izvršenja
NUTS code: PT11 Norte
Lokacija kupca
NUTS code: PT11 Norte
Poslovni sektor (glavni CPV)
80500000 Usluge izobrazbe
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
94,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
94,000.00 EUR
Referentni broj ponude
CE 01/2021
Opis

Prestação de serviços de formação modular.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
94,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
94,000.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: AEDL — Atividades Educativas, Lda.
Poštanska adresa: Praceta Dom Nuno Álvares Pereira, 20, 5 º FP
Mjesto: Matosinhos
Poštanski broj: 4450-218
Zemlja: PRT
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.