Publications Office of the EU
Ujedinjena Kraljevina-Swindon: Usluge savjetovanja na području istraživanja - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ujedinjena Kraljevina-Swindon: Usluge savjetovanja na području istraživanja

  • Dodijeljeno
    16/03/2016
  • Danas
    03/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
NUTS code: Nije dostupno
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
73210000 Usluge savjetovanja na području istraživanja
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
133,625.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
133,625.00 GBP
Referentni broj ponude
UK SBS OJEU-CR150057BIS
Opis

UK Shared Business Services Ltd as the Contracting Authority is putting in place a contract for The Department for Business, Innovation and Skills.

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Nije dostupno
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
133,625.00
Konačna ugovorena vrijednost
133,625.00 GBP
Dodjela ugovora
Službeno ime: Elsevier BV
Poštanska adresa: Radarweg 29
Mjesto: Amsterdam
Poštanski broj: 1043 NX
Zemlja: NLD
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.