Publications Office of the EU
Njemačka-Kiel: Obrasci - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Kiel: Obrasci

  • Objavljeno
    14/09/2018
  • Rok
    26/10/2018
  • Otvaranje ponuda
    29/10/2018
  • Dodijeljeno
    10/12/2018
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Mjesto izvršenja
NUTS code: DEF0 Schleswig-Holstein
Lokacija kupca
NUTS code: DEF02 Kiel, Kreisfreie Stadt
Poslovni sektor (glavni CPV)
22820000 Obrasci
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
442,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Kauf und Lieferung von Vordrucken für Dataport.
Das Los 1 beinhaltet Blanco-Rollenpapiere und Zahlschein- bzw. Überweisungsträgervordrucke (teilweise Rollen- bzw. Einzelblattware).
Das Los 2 beinhaltet Bescheide als Rollenware – diese müssen auch im Einzelblatt-Format lieferbar sein.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Gebäudemanagement Schleswig-Holstein AöR
Poštanska adresa: Gartenstr. 6
Mjesto: Kiel
Oznaka NUTS-a: DEF02
Poštanski broj: 24103
Zemlja: DEU
Osoba za kontakt: Ralf Krätschmann
Glavna adresa: www.gmsh.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/10/2018 09:00
Mjesto izvršenja
CPV oznaka
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.