Publications Office of the EU
Bugarska-Gabrovo: Prirodni plin - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bugarska-Gabrovo: Prirodni plin

  • Dodijeljeno
    20/05/2019
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Териториално поделение на НОИ — Габрово
Mjesto izvršenja
NUTS code: BG322 Габрово
Lokacija kupca
NUTS code: BG322 Габрово
Poslovni sektor (glavni CPV)
09123000 Prirodni plin
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
50,000.00
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
50,000.00 BGN
Referentni broj ponude
07-2018-1015-07-121
Opis

Доставка на природен газ за срок от 48 месеца

Način podnošenja
Nije dostupno
Ponude se mogu podnositi
Not applicable
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
50,000.00
Konačna ugovorena vrijednost
50,000.00 BGN
Dodjela ugovora
Službeno ime: „Ситигаз България“ ЕАД
Poštanska adresa: ул. „А. Мицкевич“ № 4а
Mjesto: София
Poštanski broj: 1360
Zemlja: BGR
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.