Publications Office of the EU
Mađarska-Budimpešta: Tehničke usluge - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Mađarska-Budimpešta: Tehničke usluge

  • Objavljeno
    08/10/2013
  • Rok
    22/11/2013
  • Otvaranje ponuda
    22/11/2013
  • Dodijeljeno
    05/03/2014
  • Danas
    01/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
No
Kupac
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Mjesto izvršenja
NUTS code: HU312 Heves
Lokacija kupca
NUTS code: Nije dostupno
Poslovni sektor (glavni CPV)
71356000 Tehničke usluge
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
75,000,000.00 HUF
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
73,900,000.00 HUF
Referentni broj ponude
Nije dostupno
Opis

Megbízási szerződés: 21. sz. főút 9+750 – 15+050 km sz. közötti szakasz négynyomúsítás építéséhez kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátása.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Dr. Szabó Iván Ügyvédi Iroda
Poštanska adresa: Váci út 45. „B” épület 464. sz.
Mjesto: Budapest
Poštanski broj: 1134
Zemlja: HUN
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
22/11/2013 11:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
Lowest price
Procijenjena vrijednost
75,000,000.00 HUF
Konačna ugovorena vrijednost
73,900,000.00 HUF
Dodjela ugovora
Službeno ime: Utiber – Eco-Tec Közös ajánlattevők
Poštanska adresa: Csóka utca 7–13.
Mjesto: Budapest
Poštanski broj: 1115
Zemlja: HUN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.