Publications Office of the EU
Francuska-Annecy: Mjerni instrumenti - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ova stranica sadrži sadržaj koji se generira automatski kako bi se poboljšala mogućnost pronalaženja i dostupnost

- CPV oznake izvučene na temelju analize teksta postupka

Francuska-Annecy: Mjerni instrumenti

  • Objavljeno
    23/12/2017
  • Rok
    29/01/2018
  • Otvaranje ponuda
    29/01/2018
  • Dodijeljeno
    23/03/2018
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
Département de la Haute-Savoie
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Lokacija kupca
NUTS code: FRK28 Haute-Savoie
Poslovni sektor (glavni CPV)
38300000 Mjerni instrumenti
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
57,860.00 EUR
Referentni broj ponude
17s0432
Opis

Le présent marché est destiné à l'acquisition de matériels pédagogiques de sciences physiques, Svt, Exao et technologie pour l'équipement à neuf du nouveau collège de l'albanais à Rumilly en Haute-Savoie (74150).

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Département de la Haute Savoie: Services de la Commande Publique
Poštanska adresa: 23 rue de la Paix (2ème étage), CS 32444, (dépôt possible en mains propres contre récépissé)
Mjesto: Annecy Cedex
Oznaka NUTS-a: FRK28
Poštanski broj: 74041
Zemlja: FRA
Glavna adresa: http://www.hautesavoie.fr
Elektroničkim putem:
http://www.hautesavoie.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
29/01/2018 14:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
57,860.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: Jeulin
Poštanska adresa: 468 rue Jacques Monod, Zi nº 1 Nétreville, BP 1900
Mjesto: Evreux
Poštanski broj: 27000
Zemlja: FRA
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.