Publications Office of the EU
Francuska-Le Cannet: Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering) - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Francuska-Le Cannet: Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)

  • Objavljeno
    02/02/2018
  • Rok
    05/03/2018
  • Otvaranje ponuda
    06/03/2018
  • Dodijeljeno
    11/06/2018
  • Danas
    02/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Mairie du Cannet
Mjesto izvršenja
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Lokacija kupca
NUTS code: FRL03 Alpes-Maritimes
Poslovni sektor (glavni CPV)
55520000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
960,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
240,000.00 EUR
Pojedinosti potražite u svakoj grupi
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
MAPA 2018-001
Opis

Il s’agit de prestations de traiteurs relevant de l’article 28 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 comprenant la fourniture et la livraison de produits alimentaires pour les cocktails, ainsi que tous les repas organisés par la Ville du Cannet dans le cadre de son activité municipale.

Način podnošenja
Ponude ili zahtjevi za sudjelovanje moraju se dostaviti na:
Službeno ime: Mairie du Cannet
Poštanska adresa: 20 bd Sadi Carnot
Mjesto: Le Cannet
Oznaka NUTS-a: FRL03
Poštanski broj: 06110
Zemlja: FRA
Osoba za kontakt: Service des marchés
Glavna adresa: www.lecannet.fr
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Javna nabava uključuje sklapanje okvirnog sporazuma
Okvirni sporazum s single subjekti
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
06/03/2018 10:00
Mjesto izvršenja
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.