Publications Office of the EU
Njemačka-Berlin: Računarska oprema i potrepštine - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Njemačka-Berlin: Računarska oprema i potrepštine

  • Objavljeno
    22/02/2022
  • Rok
    30/03/2022
  • Otvaranje ponuda
    30/03/2022
  • Dodijeljeno
    08/06/2022
  • Danas
    31/08/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
degewo AG
Mjesto izvršenja
NUTS code: DE300 Berlin
Lokacija kupca
NUTS code: DE300 Berlin
Poslovni sektor (glavni CPV)
30200000 Računarska oprema i potrepštine
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
1.00 EUR
Referentni broj ponude
KE-2022-Medientechnik
Opis

Lieferung, Aufbau und Verwaltung der Medientechnik

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
30/03/2022 10:00
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
Nije dostupno
Konačna ugovorena vrijednost
1.00 EUR
Dodjela ugovora
Službeno ime: B & W IT und Consulting GmbH
Poštanska adresa: Röntgenstraße 10 a
Mjesto: Darmstadt
Poštanski broj: 64291
Zemlja: DEU
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.