Publications Office of the EU
Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Nabava dviju vatrogasnih cisterni za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

  • Objavljeno
    02/09/2026
  • Danas
    05/09/2026
  • Rok
    02/10/2026
  • Otvaranje ponuda
    02/10/2026
Status
Objavljeno
Vrsta ugovora
Supplies
Produljeni postupak
No
Kupac
GRAD ŠIBENIK
Mjesto izvršenja
NUTS code: Više mjesta izvršenja
Lokacija kupca
NUTS code: HR034 Šibensko-kninska županija
Poslovni sektor (glavni CPV)
34144210 Vatrogasna vozila
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
496,000.00 EUR
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
Nije dostupno
Broj grupa
2
Referentni broj ponude
JN 2026-52
Opis

Nabava dviju vatrogasnih cisterni u dvije grupe za potrebe DVD-a na Zlarinu i DVD-a na Žirju

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Ponude se mogu podnositi
Elektroničko podnošenje: potrebno
https://eojn.hr/tender-eo/95887
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
02/10/2026 12:00
Kupci
DVD "ŽIRJE"
DVD ZLARIN
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.