Publications Office of the EU
Švedska-Hässleholm: Usluge javnog cestovnog prijevoza - Natječaji EU-a
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Švedska-Hässleholm: Usluge javnog cestovnog prijevoza

  • Objavljeno
    28/05/2020
  • Rok
    16/06/2020
  • Dodijeljeno
    07/12/2020
  • Danas
    05/09/2026
Status
Dodijeljeno
Vrsta ugovora
Services
Produljeni postupak
Yes
Kupac
Region Skåne, Skånetrafiken
Mjesto izvršenja
NUTS code: SE224 Skåne län
Lokacija kupca
NUTS code: SE224 Skåne län
Poslovni sektor (glavni CPV)
60112000 Usluge javnog cestovnog prijevoza
Ukupna procijenjena vrijednost ugovora (bez PDV-a)
84,372,600.00 SEK
Ukupna konačna vrijednost ugovora (bez PDV-a)
84,372,600.00 SEK
Referentni broj ponude
Dnr: 83/2020
Opis

Upphandlingen "Dnr 83/2020 nya Österlen-avtalet" omfattar busslinjelagd trafik för både stad och region samt anropsstyrd trafik.
Nya Österlen-avtalet kommer ha två trafikstarter, en i december 2021 och en i december 2022.

Način podnošenja
Elektroničkim putem:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afcrrebwfv&GoTo=Tender
Ponude se mogu podnositi
Submission for all lots
Podaci o ugovoru o javnoj nabavi, okvirnom sporazumu ili dinamičkom sustavu nabave (DPS)
Nije dostupno
Uvjeti za otvaranje ponuda (datum)
Nije dostupno
Mjesto izvršenja
Metoda dodjele
The most economic tender
Procijenjena vrijednost
84,372,600.00 SEK
Konačna ugovorena vrijednost
84,372,600.00 SEK
Dodjela ugovora
Službeno ime: Bergkvarabuss Aktiebolag
Poštanska adresa: Box 853
Mjesto: Kalmar
Poštanski broj: 391 28
Zemlja: SWE
Prethodna informacija
Ugovor
Dodjela
Footnote - legal notice

Sadržaj objavljen na ovoj stranici smatra se isključivo dodatnom uslugom i nema pravni učinak. Institucije Unije ne preuzimaju odgovornost za njezin sadržaj. Službene verzije obavijesti o nadmetanju objavljene su u Dodatku Službenom listu Europske unije i dostupne su na TED-u. Tim službenim tekstovima može se izravno pristupiti putem poveznica na ovoj stranici. Za više informacija vidjeti Obavijest o objašnjivosti i odgovornosti u vezi s javnom nabavom.